#must have branży wod-kan

W 2021 roku redakcja „Wodociągów Polskich” zainicjowała nowy cykl nieodpłatnych konferencji technicznych #must have  branży wod.-kan.: Wodociągowcy Wodociągowcom, który powstał na bazie przekonania, że uczymy się również w oparciu o doświadczenia innych, w tym przypadku to sami Wodociągowcy przekazują kolegom z branży wiedzę oraz swoje doświadczenia związane z technologiami i urządzeniami, z którymi na co dzień w swoim przedsiębiorstwie się stykają. Cały cykl przygotowywany jest więc w oparciu o ideę dialogu branży – to Wodociągowcy Wodociągowcom najlepiej doradzą.

Cykl konferencji technicznych jest promowany nośnym hasłem #must have – czyli „i Ty to musisz mieć!”, jednak każde spotkanie dotyczy innego zagadnienia. Spotkamy się więc tak pod szyldem „strat wody”, jak i bierzemy na warsztat np. temat „eksploatacji i utrzymania sieci kanalizacyjnej”.

Warsztaty opierają się na założeniu, że w każdym z nich wezmą udział 4 przedsiębiorstwa wod.-kan. i 4 firmy komercyjne, które danemu przedsiębiorstwu wod.-kan. dostarczyły konkretnego rozwiązania i które po kolei omówią dany odcinek tytułowej tematyki. 

Każdy temat warsztatów ma swojego opiekuna merytorycznego – każdorazowo jest to inny ekspert.

Każde z tych wydarzeń spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i życzliwym przyjęciem, każde cieszyło się sporą popularnością w branży (poszczególne konferencje z tej serii gromadziły ok. 300 – 500 uczestników).

W tej zakładce dzielimy się z Państwem nagraniami warsztatów i wiedzą, która z nich płynie.

20.02.2024 – Kontrola bezpieczeństwa sieci kanalizacyjnej

19.09.2023 – Zrównoważone działania dla ograniczenia oddziaływania kanalizacji na środowisko

#must have branży wod.-kan.: Wodociągowcy Wodociągowcom:„Co ciekawego w ofercie Wystawców? Polecane rozwiązania dla przedsiębiorstw wod.-kan. w oparciu o praktykę branży”

MH 29.11.2022:

MH 14.06.2022:

MH 07.06.2022

MH 11.05.2022:

MH 17.02.2022