Kontakt

Strona działa pod egidą Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”
adres: ul. Jana Kasprowicza 2, 85-073 Bydgoszcz

Kontakt:
Natalia Przepierska  
email: n.przepierska@igwp.org.pl
telefon: 517 013 749

Stronę tworzą: 

Małgorzata Cygnarowicz

Specjalista ds. promocji w spółce Sądeckie Wodociągi. 

Członek Zespołu IGWP ds. informacji o branży

Dziennikarka, PR-owiec, pomysłodawczyni kampanii promocyjnych: „Czysta woda prosto z rur” z zespołem Lachersi, „Woda źródłem sukcesu” z mistrzyniami Europy i Polski w kickboxingu, „Czysta woda, zdrowe życie” z Klubem Aktywnych Mam. Ta ostatnia kampania nagrodzona w konkursie branżowym „Głośna woda”. Odpowiedzialna za kontakt z mediami oraz organizację konferencji prasowych. Koordynatorka programu edukacyjnego „Akademia Wodnika” oraz projektu „Woda zamiast gazowanych napojów” – montaż zdrojów wody pitnej w szkołach oraz budynkach użyteczności publicznej. Autorka publikacji o tematyce ekologicznej, prelegentka konferencji branżowych. Prowadząca międzynarodowe konferencje m.in. „Infrastruktura Krytyczna Miast”. Przez kilka lat pracownik Polsat News w Warszawie oraz lokalnych mediów w Nowym Sączu. Członek zespołu ds. informacji Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie. 

Żona, mama Wiktorii i Jasia, właścicielka Tosi, psa rasy husky. Miłośniczka gór i początkująca pszczelarka. 

Sławomir Grucel

Specjalista ds. Public RelationsWodociągi Jaworzno Sp.z o.o.

Członek Zespołu IGWP ds. informacji o branży

Na stanowisku rzecznika prasowego Wodociągów Jaworzno sp. z o. o. w Jaworznie od blisko 12 lat. Odpowiedzialny za kontakt z lokalnymi mediami oraz za propagowanie dokonań jaworznickich wodociągów na łamach prasy branżowej i ogólnopolskiej, a także za komunikację Spółki w social mediach. Realizator wszelkich działań promocyjnych, eventowych i edukacyjnych firmy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, Politechniki Śląskiej w Katowicach oraz Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Public Relations – nowoczesna komunikacja w praktyce. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji o tematyce Publik relations, komunikacja w samorządzie, kreowanie marki. Redaktor i wydawca wewnętrznego magazynu AQUA skierowanego do pracowników jaworznickich wodociągów. Pomysłodawca i organizator dnia otwartego jaworznickiej spółki wodociągowej. Współtwórca kampanii medialnych „Gdzie jest moja kupa” oraz „Jaworznicka szkoła pod żaglami”. Koordynator działań promocyjno-informacyjnych dla projektu unijnego „Modernizacja i rozbudowa systemu kanalizacyjnego miasta Jaworzno”, akcji promujących picie wody z kranu oraz dodatkowych usług komunalnych świadczonych przez przedsiębiorstwo takich jak: odbiór odpadów oraz odśnieżanie miasta. Członek sztabu oraz koordynator działań komunikacyjnych Spółki Wodociągi Jaworzno podczas sytuacji kryzysowych oraz Covid-19. Aktywny ojciec trzyletniego, żywotnego i energicznego syna. Pasjonat biegów górskich, trekkingu oraz ski-touringu.

Agnieszka Jaszkaniec

Kierownik Działu Zarządzania i Komunikacji, Katowickie Wodociągi S.A.

Członek Zespołu IGWP ds. informacji o branży

PR-owiec z 20-letnim doświadczeniem. Absolwentka dwóch kierunków – dziennikarstwa i malarstwa, a także studiów podyplomowych z public relations, zarządzanie wartością firmy oraz London School of Public Relations. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. W latach 2019 – 2020 była Członkiem Zarządu Śląskiego Oddziału tej organizacji. Jest też aktywnym współpracownikiem Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego.
Od początku pracy w Katowickich Wodociągach S.A. pełni funkcję rzecznika prasowego. Przez 8 lat odpowiadała też za opracowanie, wdrożenie i realizację strategii Katowickich Wodociągów S.A. oraz  integrowanie strategii biznesowej i strategii komunikacji. Obecnie prowadzi biuro zarządu spółki i zarządza komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną firmy. Jest redaktorem naczelnym wewnętrznego Magazynu Pracowników Katowickich Wodociągów S.A. „PILOT WODNY”, który był kilkukrotnie nagradzany w konkursach Szpalty Roku i Pióro Roku. Uczestniczy w tworzeniu i koordynuje realizację kampanii edukacyjnych takich jak „Kranówka katowicka. Szluknij sie z kotka!”, wyróżniona w konkursach Kryształy PRu oraz „Głośna woda” czy też „Toaleta to nie śmietnik”, realizowana wspólnie z innymi przedsiębiorstwami z woj. śląskiego.

Monika Kupnicka

Kierowniczka Biura Promocji Wodociągów Miasta Krakowa S.A.

Członek Zespołu IGWP ds. informacji o branży.

Odpowiada za kreowanie wizerunku i komunikację zewnętrzną, koordynuje działania w ramach kampanii informacyjnych, współtworzy programy edukacyjne, ściśle współpracuje z rzecznikiem prasowym. Od niedawna redaguje wewnętrzny kwartalnik dla pracowników „Woda i My”.   

Jest absolwentką Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej, stale się rozwija podnosząc swoje kwalifikacje i wiedzę na szkoleniach, kursach i studiach podyplomowych, między innymi z zakresu zarządzania oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Swoje obecne zainteresowania koncentruje wokół tematyki ESG, standardów, strategii i polityk zrównoważonego rozwoju. 

Z Wodociągami Miasta Krakowa związana od 17 lat.

Hanna Pieczyńska

Rzecznik prasowy z zamiłowaniem do szeroko rozumianej komunikacji. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Dzięki współpracy z największymi spółkami komunalnymi w mieście komunikacja kryzysowa i relacyjna nie ma dla niej tajemnic. Od 2023 roku reprezentuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Wcześniej przez prawie 8 lat odpowiadała za kontakt z mediami z ramienia Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego i spółek komunikacyjnych. Była rzecznikiem prasowym jednej z największych imprez plenerowych w regionie, co roku jest także członkiem biura prasowego wydarzeń żeglarskich ( Żagle, Finał Regat The Tall Ships Races ) w Szczecinie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Szczecińskim, zdarza się jej także rola konferansjera. Współpracowała z lokalnym magazynem pisząc teksty o tematyce lifestylowej. Nie lubi siedzieć w miejscu, aktywna w pracy i poza nią.

Anna Szpajer

Rzecznik Prasowy, Biuro Zarządu i Organizacji, PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni.

Odpowiada za kreowanie wizerunku, komunikację zewnętrzną i wewnętrzną w firmie. Koordynuje działania w ramach kampanii społecznych i informacyjnych. Współtworzy projekty edukacyjne i ekologiczne na terenie ośmiu gmin. Redaguje media społecznościowe, stronę internetową i portal wewnętrzny dla pracowników. Nadzoruje CSR i pomoc charytatywną.

Radna Miasta Gdyni – Przewodnicząca Komisji Samorządności Lokalnej i Bezpieczeństwa i Wiceprzewodnicząca Komisji Rodziny, Pomocy Społecznej Zdrowia.

Stale się rozwija podnosząc swoje kwalifikacje na szkoleniach i kursach.

Pasjonatka tańca towarzyskiego i wielbicielka podróży.

Z gdyńskim wodociągami związana od prawie 20 lat.

Monika Turzańska

Pełnomocnik Prezesa ds. Zarządzania w Zielonogórskich Wodociągach i Kanalizacji Sp. z o.o.

Członek Zespołu IGWP ds. informacji o branży.

Odpowiada za kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa wod.-kan. w Zielonej Górze, jest jego rzecznikiem prasowym i specjalistą ds. PR z doświadczeniem pracy dziennikarza radiowego i telewizyjnego. Od 17 lat związana z Wodociągami w Zielonej Górze.

Jest absolwentką Wydziału Humanistycznego na kierunku filologii polskiej w zakresie dziennikarstwa na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ukończyła studia podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw na Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania, kierunek Euromenedżer.

Przez dwie kadencje jako sołtys sprawnie zabiegała o rozwój lokalnej społeczności, w której mieszka.

Obecnie rozwija swoje zainteresowania  w zakresie psychologii i zarządzania, kształtowania kultury organizacji i budowania zaangażowania pracowników.
Prywatnie spełniona żona i dumna mama 4 dzieci.