Kranówka + Ty = Duet Idealny

Przez ostatnie lata poznański Aquanet prowadził szereg kampanii społecznych, w ramach, których edukował i zachęcał swoich Klientów do picia bezpiecznej, zdrowej i ogólnodostępnej wody z kranu. Działania z tego obszaru Spółka realizuje od roku 2014. Tym razem Aquanet zrobił małe

Przez ostatnie lata poznański Aquanet prowadził szereg kampanii społecznych, w ramach, których edukował i zachęcał swoich Klientów do picia bezpiecznej, zdrowej i ogólnodostępnej wody z kranu. Działania z tego obszaru Spółka realizuje od roku 2014. Tym razem Aquanet zrobił małe podsumowanie projektów, które powstały w ciągu ostatnich pięciu lat. 

Od 2017 roku zrealizował już 4 kampanie: 

✅ Zdrowy związek (2017-2018)

✅ Nie dam się nabić w butelkę (2019)

✅ Woda. Używaj, nie zużywaj & Woda kranówka doda zdrówka (2021)

✅ Woda kranówka zdrowa stylówka (2022)

Kampanie przyniosły wymierne efekty. Z badania przeprowadzonego przez Aquanet na grupie badawczej złożonej z 1000 osób jasno wynika, że świadomość, a także społeczne zaufanie do wody z kranu znacząco wzrosły!

Wśród mieszkańców aglomeracji poznańskiej już:

📈 71% deklaruje picie wody z kranu 

📈 45% regularnie pije kranówkę 

📈 93% nosi przy sobie wodę do picia 

Chcąc podsumować swoje działania, Aquanet przygotował wyjątkowy showreel, który przedstawia zrealizowane dotąd kampanie zachęcające do picia kranówki https://youtu.be/YzuxCo-k5PU

Edukacja prowadzona przez Aquanet jednak się nie kończy. Firma nie spoczywa na laurach i dalej prowadzi działania, dzięki którym jeszcze więcej mieszkańców postawi na wodę z kranu. W końcu Kranówka i Ty to duet idealny!